We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Dom Człowieka

by SZNUR

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      €6.66 EUR  or more

     

1.
To jest twoje miejsce, wśród brudu i odpadków. Wszy i ludzie w jednej pościeli. Pochodzę ze śmieci. Tylko spać i jebać. Tutaj jasno i ciemno nie znaczą nic. Teraz czuję zapach. Tutaj czuję zapach. Rozrywa się maciora. Rozpładza się lud. Z jednej padliny w masowy grób. Gdzie larwy hiszpańskich much. Teraz czuję zapach. Tutaj czuję zapach. Gonady, zsypy – do wiadra!
2.
Popłód 05:58
Nie boję się – widzę rozwarcie Nie boję się – wchodzę do wrzątku Nie boję się – moja skóra odchodzi Nie boję się – moje kości są czarne. Przez łożysko idzie cała ulica, pluje i rzyga. Rozrywa ścianki. Karmi butelką przez rozwarte nogi. Uczę się chodzić na czworaka. Wy macie pępowiny, my mamy sznury. Mam zaburzenia poczucia czasu. Nie rosnę, tylko tracę okres ważności. Moje imię to kod odpadu. Przechodzę na kolana. Wy macie pępowiny, my mamy sznury
3.
Wstań, wyjdź, zgiń. Śnij, żyj, zgiń. Zapomnij, wypij, zgiń. Skalecz, złam, płacz. Wspomnij, ujrzyj, skończ. Co się stanie
4.
Netflix, ogolona pizda. Ja topię się w wiadrze. Pełny i wściekły. Rosnę i rozlewam. Brudzę wszędzie. Krzyczę, nikt nie sprząta. Jak żebrzę lepiej daj. Daj robaki, daj larwy. Błagam o zjedzenie z kajdankami na rękach. Jak żebrzę lepiej daj. Daj robaki, daj larwy. Błagam o zjedzenie z nożem w zębach. Jestem twoim śmieciem. Wchodzę do sypialni twojej córki. Zapalam świeczki, wycieram nóż. Głowę wkładam do lodówki. Jestem twoim śmieciem.
5.
Wielkie państwo patrzy z góry. Wielkie państwo pluje, zrzuca pleśń do budowy ścian. Wielkie państwo wpycha rury. Pompuje brzuchy ku uciesze Pań. Budujemy dom oddychający dymem. Oddychamy razem. Stoimy w rzędzie z dziurami w głowach. Z wielkiego chuja ścieka czarny szlam. Otoczeni czarną fosą. Palą się opony, palą się psy. Otoczeni czarną fosą. Obrzezane baby, karmicielki wszy.

about

✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠

Format: CD / DIGITAL / T-SHIRT
Genre: Black Metal
Country: Poland

ORDER: store.godzovwar.com

credits

released April 17, 2021

Recorded, mixed and mastered at Heinrich House Studio.
Cover art by Pan P.

SznuR are:
Zer0 - Vocals
Seth - Guitars, Bass
PSYHO - Drums

Contact: projektsznur@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/projektsznur

✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠

license

all rights reserved

tags

about

𝔊𝔬𝔡𝔷 𝔒𝔳 𝔚𝔞𝔯 𝔓𝔯𝔬𝔡𝔲𝔠𝔱𝔦𝔬𝔫𝔰 Poland

𝐺𝑜𝑑𝑧 𝑂𝑣 𝑊𝑎𝑟 𝑃𝑟𝑜𝑑𝑢𝑐𝑡𝑖𝑜𝑛𝑠 𝑖𝑠 𝑎𝑛 𝑖𝑛𝑑𝑒𝑝𝑒𝑛𝑑𝑒𝑛𝑡 𝑙𝑎𝑏𝑒𝑙 𝑑𝑒𝑑𝑖𝑐𝑎𝑡𝑒𝑑 𝑡𝑜 𝑒𝑥𝑡𝑟𝑒𝑚𝑒 𝑚𝑢𝑠𝑖𝑐 𝑓𝑟𝑜𝑚 𝑡ℎ𝑒 𝑑𝑒𝑝𝑡ℎ𝑠 𝑜𝑓 𝑡ℎ𝑒 𝑢𝑛𝑑𝑒𝑟𝑔𝑟𝑜𝑢𝑛𝑑.

contact / help

Contact 𝔊𝔬𝔡𝔷 𝔒𝔳 𝔚𝔞𝔯 𝔓𝔯𝔬𝔡𝔲𝔠𝔱𝔦𝔬𝔫𝔰

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Dom Człowieka, you may also like: