We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Wędrówkę Haniebnie Zakończyć

by ABSQUE COR

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      €6.66 EUR  or more

     

1.
Patrzysz swoimi pustymi oczami na rozciętą skórę z której krew powoli spływa Już nie myślisz, nie czujesz tego największego bólu wycierpianego za wszystkich przez lata niewoli, posłuszeństwa, pogardy i okrucieństwa przelewanego na ten świat przez wszystkie piękne istoty które bóg stworzył na swoje podobieństwo. I wraz z twoją krwią upływa ci życie i spływa do miejsca wyśnionego gdzie płomienie tańczą na wietrze gdzie mądrość nie ma znaczenia gdzie kończy się wszystko i od nowa zaczyna twe urojenia krew czarna zalewa a twoja wędrówka dobiega już końca więc zamknij swe oczy i nic..
2.
Dzień w dzień stajesz przed lustrem jedynie ból w szklaną powłokę wlewając. Odbity obraz twój umysł w szaleństwie zatraca wbijając weń kły i równomiernie rany zadając A jednak powrót już jest niemożliwy Bo pętlę twój los zaczął znów łączyć Bo ciemność i ból panują w twej głowie Bo twe ciało wisi bezwładnie na linie i kołysze się wraz z ruchem księżyca a wiatru podmuchy na boki je łamią. Twój sznur już się zerwał ty leżysz na ziemi i dzień po dniu wciąż w proch się zamieniasz. niebo w swym żalu łzy wielkie wypuszcza lecz niedługo przestanie bo ciebie już nie ma a to co zostanie i tak będzie zapomniane.
3.
Powoli szaleństwo przejmuje twój umysł wijesz się niczym wąż siejąc spustoszenie wśród ludzi wokół ciebie a zasiew ten plonów nie wyda bo śmierć z niego wyrasta. Rzeczywistość do ciebie nie dociera a wręcz przytłacza cię swoją pustotą brak sił by się podnieść już na zawsze. Próbujesz się wydostać z odmętów szaleństwa marnotrawny syn chce powrócić do łask ziemskiego padołu łez i cierpienia wyobraź to sobie, że ciebie już nie ma twe ciało leży na ziemi bezwładnie a oczy szerokie jakby mądrość posiadły lecz suche, mdłe i życia w nich nie ma tak samo jak w tobie ty pusty, żałosny człowieku I wreszcie szaleństwo opuszcza twój umysł przestajesz się wić i siać spustoszenie a jedyny plon jaki z zasiewu powstał jest w tobie i nosi nazwę autodestrukcja.
4.
W ciemności i głuszy myśli twe stają się potwornie głośne a słowa wypowiadane bez dźwięku znaczenie swe tracą. Cień pada na twoją twarz nie widzisz nic prócz pustki identycznej do twego istnienia bez sensu, bez wiary, bez nadziei I wciąż myślisz o tych wszystkich latach które poświęciłeś na marzeń spełnienie a one jak ptak za wysoko się wzniosły i próbując je uchwycić coraz niżej upadasz Lecisz wśród myśli, które wolność zyskały głową skierowaną w kierunku ziemi przez całą drogę nie jesteś świadomy tego co na jej końcu czeka na ciebie A droga przebyta dłuży się niezmiernie lot jakby całą wieczność trwał do piekła z którego właśnie wyszedłeś choć odrobinę wolności zasmakować. A kiedy nastąpi zderzenie z rzeczywistością twe ciało na kawałki się rozpadnie i całkowicie myśli swe uwolnisz a wzlecą one wyżej niż w ciele zamknięte i razem z wiatrem w nicość powędrują. Zostawią cię samego całkiem samego

about

Format: CD
Genre: Black Metal
Country: Poland

credits

released November 17, 2017

Recorded in the December 2015 at Trzecia Zmiana Studio.
Mix and mastering by Vos.
Cover artwork by Joanna Kowalska.
Logo and sigil by Ihasan Art.
Layout, designs and colours originated by Paweł Ozon.

Vos - all instruments and vocals

Contact: absquevos@gmail.com
More info: absquecor.bandcamp.com

✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠ ✠

license

all rights reserved

tags

about

𝔊𝔬𝔡𝔷 𝔒𝔳 𝔚𝔞𝔯 𝔓𝔯𝔬𝔡𝔲𝔠𝔱𝔦𝔬𝔫𝔰 Poland

𝐺𝑜𝑑𝑧 𝑂𝑣 𝑊𝑎𝑟 𝑃𝑟𝑜𝑑𝑢𝑐𝑡𝑖𝑜𝑛𝑠 𝑖𝑠 𝑎𝑛 𝑖𝑛𝑑𝑒𝑝𝑒𝑛𝑑𝑒𝑛𝑡 𝑙𝑎𝑏𝑒𝑙 𝑑𝑒𝑑𝑖𝑐𝑎𝑡𝑒𝑑 𝑡𝑜 𝑒𝑥𝑡𝑟𝑒𝑚𝑒 𝑚𝑢𝑠𝑖𝑐 𝑓𝑟𝑜𝑚 𝑡ℎ𝑒 𝑑𝑒𝑝𝑡ℎ𝑠 𝑜𝑓 𝑡ℎ𝑒 𝑢𝑛𝑑𝑒𝑟𝑔𝑟𝑜𝑢𝑛𝑑.

contact / help

Contact 𝔊𝔬𝔡𝔷 𝔒𝔳 𝔚𝔞𝔯 𝔓𝔯𝔬𝔡𝔲𝔠𝔱𝔦𝔬𝔫𝔰

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Wędrówkę Haniebnie Zakończyć, you may also like: